ART / Oil paintings / Oil painting 14624301
nr 1462 4301
OIL PAINTING
signerad AHJ, 1980, sommaräng. Oil on canvas, 79x89, outer dimensions including frame: 91x101,
signerad AHJ, 1980, sommaräng. Olja på duk, 79x89, yttermått inklusive ram: 91x101 cm
1000
SEK 1600
Monday April 25 2022
at 19:32:10
700 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr